top of page

TROSOBNI STAN, KOPRIVNICA 

€90.000,00

KARAKTERISTIKE

OPIS NEKRETNINE

Prodaje se dvosobni stan sa zatvorenom loggiom, u stambenoj zgradi u ulici Dr. Željka Selingera (iznad Slatinske banke), u Koprivnici.

Lokacijski smješten u kvartu Lenišće, osigurava maksimalnu praktičnost u svakodnevnom životu zbog blizine škole, vrtića, trgovine, banke, bolnice, gimnazije, policijske uprave, ljekarne, "placa", te samog centra grada. Unatoč blizine centra, kvart Lenišće je izuzetno miran i ugodan za život.

 

Stan se nalazi na 3. katu, ukupne je stambene površine 41,10 m2, a zgrada je opremljena liftom.

Stan se sastoji od ulaza, dnevnog boravka sa blagovaonicom, kuhinje, spavaće sobe, kupaonice i zatvorene loggie. Opremljen je PVC stolarijom, podovi su obloženi laminatom i keramičkim pločicama. Stan je u potpunosti namješten, te se takav i prodaje. Redovito je održavan, a "režije"za stan vrlo male, čak i u zimskim mjesecima.

 

Dozvole:

Vlasnički list

Građevinska dozvola

Uporabna dozvola

 

Priključci:

Struja

Gradska kanalizacija

Gradski vodovod

Gradski plin

 

Grijanje:

Plinsko centralno grijanje

bottom of page